Kemal Uysal Hakkında

Kemal Uysal Akademi’yi kurduğu günden bu yana butik hizmet anlayışından vazgeçmeyerek, müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımla sadece birebir ders konseptinde hizmet verdi. Yaratılan beklentinin ötesinde memnuniyetle bugün İstanbul’un göbeğinde üç şubeye ulaşan Kemal Uysal Akademi’de kendisi de Personal Trainer ve Atletik Performans Koçluğu yapmaktadır.

kemal uysal

1981 yılında dünyaya gelen Uysal, sporu çocukluk yıllarından itibaren yaşam biçimi olarak benimseyerek, eğitim hayatı boyunca farklı branşlarda lisanslı olarak spor yaptı. Lise eğitimi sonrasında, H&B Sağlık Enstitüsünü bitirdi. Ardından, Moskova’da Akademi Fitness’da eğitimine devam etti. Rusça ve İngilizce bilen Uysal, mesleği ile ilgili çalışmalarını bir süre Moskova’da yürüttü. 2007 yılında ise Türkiye’ye dönerek Kemal Uysal Akademi’yi kurdu.

Kemal Uysal Akademiyi kurduğu günden bu yana butik hizmet anlayışından vazgeçmeyerek, müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımla sadece birebir ders konseptiyle hizmet veren Uysal bir salonla çıktığı yolculukta, bugün İstanbul’un göbeğinde beş şubeye ulaştı. Kemal Uysal Akademi’de kendisi de kişisel antrenörlük ve atletik performans koçluğu yapan Uysal, bunun yanında farklı ülke ve şehirlerde yaşayan çeşitli meslek gruplarından (Bürokrat, gazeteci, profesyonel sporcu, iş adamı, iş kadını, eğitmen, doktor, yönetmen, yazar, ressam, oyuncu, şarkıcı, öğrenci, ev hanımı) birçok kişiye birebir ve online kişisel antrenörlük ve atletik performans koçluğu hizmeti vermeye devam etmekte. Uysal aynı zamanda;


– Personal Trainersertifika programları düzenlemekte ve bu programda kendisi de eğitmenlik yapmakta,
– Profesyonel sporculara, Atletik Performans (Profesyonel Sporcu Koçluğu) hizmeti vermekte,
– Türkiye’de, ICIPS’in (International Center Of IsraelParamilitary Sport)
tek partneri olarak uluslararası sertifika programları açmakta ve eğitmenlik yapmakta,
– Uzmanlık alanını içeren konularda, kamu ve özel sektörde hizmet veren birçok kuruluşa, sağlıklı yaşam ve kadınların kendilerini savunmalarına yönelik konularda eğitimler/seminerler vermektedir.


Tüm bu çalışmaların dışında ‘KÖPEK’ isimli romanı yazmış ve okurlarıyla buluşturmuştur.


Uysal, Türkçe, İngilizce ve Rusça bilmektedir.

PROFESYONEL KOÇLUK

Kemal Uysal 2010 yılından bu yana profesyonel sporculara koçluk yapmaktadır. Uysal, sporcularına performans yüklemeleri, sakatlık sonrası sportif aktiviteye tekrardan dönüş, kilo dengesi, beslenme, gıda takviyelerinin planlanması, oksijen tabanlı teknolojilerin sporcuyla entegre edilmesi gibi elit sporcuların ihtiyacı olan tüm yöntem ve ek yardımcıları sporcularına sunmaktadır.

Personal Trainer ile Çalışmanın Faydaları

Fotoğraflar

Sıkça Sorulan Sorular

Şişli,Mecidiyeköy ve Gayrettepe’de şubelerimiz var. Şişli şubemiz,metro istasyonuna bir dakika yürüme mesafesinde.Gayrettepe şubemiz,Sürmeli Otel’in arka sokağında,Mecidiyeköy şubemiz,Torunlar Center karşı caddesinde,Çevre Hastanesinin yanında.

Özel ders planlamamız hafta da iki ya da üç şeklindedir. Ancak, hızlandırılmış programlarda kişinin performansına da bağlı olarak bu sürenin üzerinde programlar yapıyoruz.

Evet veriyoruz. Spor ve beslenme danışmanlıklarımızı ister ayrı ayrı isterseniz de paket olarak alabilirsiniz.

Pandemi nedeniyle salonlarımızda,hafta içi 08:00-21:00 saatleri (normal dönemde 08:00-23:00) arasında hizmet veriyoruz. Hafta sonları ise salonlarımızda hizmet velirmemektedir.

Almış olduğunuz pakette tüm derslerinizi, olağanüstü bir durum olmadığı sürece aynı hoca ile yapıyorsunuz. Hiç yaşamamakla birlikte ola ki ders veren hocanız ile ilgili bir problem yaşarsanız, değişiklik yapıyoruz.

Almış olduğunuz paket kampanyalı değilse ve müsait saat-gün varsa değişiklik yapabilirsiniz. Ancak, kampanya derslerinde saat ve gün değişikliği yapılamamaktadır.

Salonlarımızda sadece özel ders konseptiyle hizmet verdiğimiz için kalabalık olmuyor. Sizinle aynı anda 3 ya da 4 özel ders olabilir.

Standart bir içeriğimiz yok. Programlar kişinin ihtiyaç ve beklentisine göre alanında eğitimli ve Kemal Uysal Akademi’nin eğitim programından geçmiş profesyonel hocalar tarafından kişiye özel olarak kurgulanmaktadır.

Kilo vermek kişiden kişiye farklılık gösterdiği için bu soruya net bir cevap veremiyoruz. Amacımız, kişiyi belirlenen hedefe sağlıklı, fit ve fresh olarak ulaştırmaktır. Motive olmak isterseniz, sayfalarımızdaki mucize değişimlere bakabilirsiniz.

Kemal Uysal Akademi spor salonlarında her hocamız birbirinden değerlidir. Sosyal medyada misafirlerimizin izni ile yaptığımız paylaşımlar belirli hocalarımıza ait değildir. O nedenle hangi hocamızla çalışırsanız çalışın, beklentinizin ötesinde sonuç alır, memnuniyet yaşarsınız. Ancak,yine de özellikle çalışmak istediğiniz bir hocamız olursa ,saat ve gün uygunluğu halinde elbette çalışabilirsiniz.

Omurga, eklem, kas vb. rahatsızlıkları için uzman kadromuzla Medikal Fitness ve Medikal Masaj hizmeti vermekteyiz.