Personal Training

Kemal Uysal Akademi Personal Training ile hedefinize daha kısa ve doğru şekilde ulaşarak sporu yaşam tarzınız haline getirin. Eğitmenlerimiz güncel ölçümlerinizi dikkate alarak size özel bir program hazırlar. Sizinle sürekli irtibatta kalarak motivasyonunuz sürekli üst seviyede kalmasını sağlarlar. Ek olarak ayrı bir ekibimiz düzenli olarak sizleri arayarak memnuniyetinizi ölçerler. Dilerseniz sizlerde salonlardaki QR kodlarını okutarak sürecinizi değerlendirebilirsiniz.

Standart programların dışında eğitmeniniz sizin ; 
01.
Sağlık ve fiziki durumunuzu 
02.
Haftalık veya Aylık olarak spora ayırabileceğiniz zaman aralığına uygun egzersiz programı hazırlar 
04.
Spor geçmişinizi 
05.
Beslenme ve elbette en önemlisi motivasyon durumunuz göz önünde bulundurarak sizler için en sağlıklı ve uygun plan hazırlandıktan sonra artık özel dersiniz için hazırsınız. 

SADECE SIZE ÖZEL!

Siz ve özel kişisel antrenörünüz, hedeflerinize göre hazırlanmış bir plan oluşturacaksınız ve birlikte istediğiniz sonuçların kilidini açmak için çalışacaksınız. Her adımda, salon içi oturumlar sırasında en son bilimi kullanan tutkulu bir eğitmen tarafından yönlendirileceksiniz.

kemal uysal

AKADEMI

KEMAL UYSAL AKADEMİ KİŞİSEL antrenörünüz

Birebir özel antrenman tekniği olan özel eğitim koçluğu seçerken en önemli etken sizi motive edebilecek ve sizinle düzenli ilgilenen antrenörler ile çalışmak olucaktır.


Kemal Uysal Akademi olarak sizler için Profesyonel koçluk eğitimi almış ve sizler için psikolojik ve fizyolojik olarak her zaman en üst seviyede olmanızı sağlayacak eğitmenler ile çalışmanızı hedefliyoruz ve sizlere en iyi hizmeti sunmak için Profesyonel kadromuz ile sizleri de aramızda görmek istiyoruz. 

Functional Training

Odak noktası sıkılaşma ve yağ yakımı olan Fonksiyonel Antrenman, genelde vücut ağırlığıyla ve çok az (ya da hiç) ekipman kullanılmadan tüm vücut kaslarının dengeli ve birbiriyle senkronize şekilde eğitmen gözetiminde çalıştırılmasıdır. En çok kadınların tercih ettiği ve Kemal Uysal Akademi spor salonlarının gözde programı olan Fonksiyonel Antrenmanın faydaları arasında Sıkılaşma, Güçlü bağışıklık,Vücut dengesi ve kontrolde artış, Çeviklik, Dayanıklılık vardır.

Personal Training'in Faydaları 

Birebir özel antrenman tekniği olan özel eğitim koçluğu seçerken en önemli etken sizi motive edebilecek ve sizinle düzenli ilgilenen antrenörler ile çalışmak olucaktır.  Kemal Uysal Akademi olarak sizler için Profesyonel koçluk eğitimi almış ve sizler için psikolojik ve fizyolojik olarak her zaman en üst seviyede olmanızı sağlayacak eğitmenler ile çalışmanızı hedefliyoruz ve sizlere en iyi hizmeti sunmak için Profesyonel kadromuz ile sizleri de aramızda görmek istiyoruz. 

Personal Training Hizmeti Nasıl Seçilir ?  

Personel training en önemli avantajı birebir özel koçluk eşliğinde olduğu için koçunuz aslında sizin yaşam koçunuz gibi sizlere özel beslenme, antrenman programı , vücut ve postür düzeltmesi, kas kütle artışı gibi konularda yardımcı olarak hayat kalitenizin artması yönünde ve sağlıklı bir hayat sürmeniz için gerekli her konuda size destek olur. 

01.
Kilo problemleri gider
04.
Güç artışı
02.
Kalp ve damar sistemini güçlendirir
05.
Eklem ve kıkırdak sağlığı
03.
Güç artışı
06.
Deri kalitesinde artış