Kemal Uysal Akademi Milord

Altan Erbulak Sokağı No:3, 34394 Mecidiyeköy/İstanbul

 

KOLAY ULAŞIM, SOSYAL MESAFEYLE KONFORLU SPOR

İstanbul’un kalbinde,Torun Center’ın karşısında, Çevre Hastanesi’nin yanında toplu taşımalara 3 dakika yürüme mesafesinde yer alan salonumuz, 750 m2‘ilk alanı ile en büyük şubemizdir. Buna rağmen, bu şubemizde de butik hizmet anlayışımızdan vazgeçmiyor, misafirlerimizin rahatı ve konforu için sosyal mesafeyi koruyarak sadece sınırlı sayıda özel ders konsepti ile hizmet veriyoruz. Salonumuzda tüm alanı kapsayan Covit-19’a uygun özel havalandırma sistemi bulunmaktadır. Kurulan bu özel sistem sayesinde ortama sürekli temiz hava verilmektedir. Böylece kişiler, hem güvenilir bir ortamda spor yapmakta hem de verilen temiz hava sayesinde kendilerini daha dinamik hissetmektedirler.

• HER MİSAFİRİMİZE BİR SPOR HOCASI

Kemal Uysal Akademi ailesi olarak önceliğimiz, misafirlerimizi en hızlı şekilde en iyi sonuca ulaştırmak ve bunu yaparken onların ders esnasında rahat etmelerini sağlamak. Bu nedenle, alan sıkıntımız olmamasına rağmen sadece özel ders veriyor, kesinlikle üyelik hizmeti vermiyoruz.

• EN İYİ SPOR CİHAZ GARANTİSİ

Kişisel spor koçlarımızdan alacağınız Personal Training hizmeti yanında, dünyanın en iyi cihazlarını kullanarak (Tecnogym, Life Fitness) ek form tutma imkanı sunuyoruz

• KALİTELİ, HİJYENİK,GÜVENİLİR ORTAM

Güvenilir, hijyenik ve rahatsız olmayacağınız bir ortamda hizmet almak istediğinizi biliyor, aynı istek ve seçicilik ile gelen hizmet taleplerinde, mutlaka yüz yüze ve detaylı bir görüşme yapıyor, sadece konseptimize uygun kişilere hizmet veriyoruz.